Przyjazd
  Wyjazd
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
Dziecko
Dziecko
wybierz
Rezerwuj
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Domek

Domek

W zgodzie z naturą

powstały nasze dwa ekologiczne domki. Chcemy, aby Państwo poczuli się w nich wyjątkowo. Zbudowane z ekologicznego drewna posiadają bardzo zdrowe ocieplenie z wełny drzewnej Steico Flex. Beskidzkie mszenie dodaje uroku nie tylko wnętrzu, ale całemu domu. Zastosowany kamień oczaruje swoim wdziękiem.


To właśnie drewno i kamień

od pokoleń towarzyszy

budowie takich domów. W domku znajdziecie Państwo elementy ubioru i rękodzieła naszych góralek oraz proste elementy dekoracyjne. Ciepłe światło sprzyja magii tego miejsca. Ekologiczne piece w chłodne dni ogrzeją dom w szybkim tempie i nie zanieczyszczą powietrza.


Zapraszamy

W promieniach beskidzkiego słońca

możecie Państwo wypocząć na tarasie przy filiżance kawy. Do dyspozycji Państwa przygotowane są dwie sypialnie, sympatyczne miejsce do poczytania, przestronny salon z kuchnią i regionalnym kątem do rozkoszowania się widokiem przy pysznej herbatce z zielin. Kuchnia jest w pełni wyposażona, aby móc przygotować sobie rodzinne śniadanie, obiad czy romantyczną kolację. Istnieje także możliwośc wykupienia posiłków na miesjcu. Regionalny kącik jadalny przyciągnie całą rodzinę, aby spędzić w nim czas, którego wszystkim nam tak często brakuje. Świeżo parzona kawa smakuje wyśmienicie zwłaszcza o poranku przy śpiewie ptaków, które chętnie zastąpią radio...Trzeba tylko wcześnie wstać. 


Dla naszych najmniejszych gości

przygotowaliśmy łóżeczko turystyczne


fotelik do karmienia, wanienkę. Z myślą o nich wyposażyliśmy kącik zabaw w ekologiczne zabawki z drewna, gry, książki. Mamy nadzieję, że nasi mali goście wybiorą je zamiast smartfona i tableta, a rodzice w spokoju wypiją lampkę wina. A jeśli Wasze pociechy znudzi zabawa w domu, to sprytnie uchylicie drzwi tarasu żeby mogły wymknąć się do ogrodu, gdzie czeka na nich wiele atrakcji i nowych przyjaciół. Zapraszamy


Przewodnik po okolicy